OREOre, tai šeimos švenčių studija, kurioje galite švęsti šeimos šventes. Ar vaikučio gimtadienius, ar krikštynos, ar senelio ar tėvelio gimtadienius - laukiamas kiekvienas! Galbūt ieškote erdvės gimininės susitikimams ar jaukiai Kalėdinei popietei? Pataikėte ten, kur reikia! Jūsų lauks daugybė pramogų vaikams - batutas, kavinė - ledainė, kur vaikai galės pasireikšti vaidmenų žaidimuose, didelis burbulų baseinas, daugybė medinių žaislų, animaciniai personažai, cukraus vatos aparatas, spragėsių aparatas, naminių ledų gamyba - viskas ir dar daugiau pas mus! Tėveliams didelis stalas su krėslais, kur talpiname iki 35 suagusiūjų bei 20 vaikų, patogios sofos kavos pertraukėlėms, mėgstantiems leisti laiką aktyviau - stalo futbolas! DEKORAVIMO paslaugos: Patikėkite viską mums - Išskirtinės dekoracijos bei interjeras - tai viskas ko reikia norint sukurti tobulą šventę. Pateikite idėją - mes ją išpildysime. Užsukite pas mus ir pasimėgaukite! Juk taip tavęs laukiame.
Galite rinktis tik studijos nuomą be jokių paslaugų arba siūlome jums paketus, kurie skirti tiems kas nenori rūpintis dekoru, asptarnavimu, ir kitomis paslaugomis patys. Į paketą įeina studijos nuoma todėl kainos ir kokybės santykis yra garantuotas.
Galime jūsų šventėje pagaminti ir cukraus vatą ar pokornus, ledus ar laikinas tatuiruotes, stengiamės, kad vaikų šventės būtų įsimintinos! Erdvė puikiai tiks švęsti ne tik vaikučių gimtadienius ar krikštynas, bet ir jubiliejus suaugusiems, baby shower ar gender reveal šventes, vestuves, vesti seminarus/mokymus. Esant poreikiui, batutas gali būti išnešamas, tad vietos kur kas padaugės. Studijoje yra projektorius, kuriuo galima naudotis, kolonėlė foninei muzikai. Tegul jūsų šventės būna gražios!
MINI
+

Idealus pasirinkimas vaiko gimtadienio šventei. Paslaugos parinktos vaikų užimtumui bei išskirtinių emocijų sukūrimui.

Pr-Kt

2 val 269€
4 val 319€

Pn:

2 val 289€
4 val 389€

Št-Sk:

2 val 309€
4 val 409€

Maxi
+

Šis paketas parinktas krikštynoms, arba individualiai šeimos šventei su nuostabiu 2 zonų dekoru, gyvomis gėlėmis. Detalesnė informacija apie teikiamas paslaugas rasite žemiau.

Pr-Kt

2 val 419€
4 val 479€

Pn:

2 val 399€
4 val 619€

Št-Sk:

2 val 519€
4 val 639€

MAXI +
+

Šis paketas skirtas norint nustebinti kiekvieną svečią ir įsiamžinti nuotraukas. Dekoras išpildomas pilnai pagal tematika, dekoruojama 3 zonos (foto zona, bendras stalas, bei vaikų staliukai) daugiau informacijos apie įeinančias paslaugas rasite žemiau.

Pr-Kt

2 val 559€
4 val 619€

Pn:

2 val 639€
4 val 749€

Št-Sk:

2 val 639€
4 val 769€

Studijos nuoma įskaičiuota į pasiūlymų kainas

Paslaugos Mini Maxi Maxi +
Foto sienos dekoras balionais
(60-80vnt)
Foto sienos dekoras balionais
(150-200vnt)
Fotozonos išpyldimas pasirnkta tema
Stalo dekoras
Medžiaginės servetėlės, žvakės, žvakidės, vazos, gėlės
Vaikų stalo dekoras
Aptarnavimas
Kava, arbata, sultys 5L
Cukraus vata
arba
Popkornai
Helio balionai
(15vnt)
Teminis Helio balionas, arba balionas skaičius
Torto fejerverkas arba žvakutė
Kvietimo maketavimas
Laikinos tatuiruotės

Rezervacija